Вітання з ювілеєм

27.07.2022 11:52

Щиро вітаємо КАРПЦЯ Ростислава Васильовича лісоруба Підлісецького лісництва з 50-річчям та ПАСТЕРНАКА Івана Євгеновича лісоруба Тернопільського лісництва з 60-річчям!

Карпець Ростислав Васильович працює в ДП „Кременецький лісгосп” з січня 1994 року по даний час. За період роботи зарекомендував себе грамотним та вмілим організатором виробництва. Кваліфікований спеціаліст, трудолюбивий, вимогливий, з відповідальністю відноситься до виконання своїх обов’язків.

ПАСТЕРНАК Іван Євгенович, працює в лісовій галузі понад 19 років, дуже відповідальний і досвідчений працівник, працелюбний, чесний, добросовісний, користується заслуженим авторитетом у колективі лісництва.

Колектив ДП «Кременецький лісгосп» сердечно вітає ювілярів та висловлює щиру вдячність за багаторічну роботу, вкладені зусилля у спільну мету – розвиток лісового господарства, примноження природних багатств України. Зичимо міцного здоров’я, сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі. Хай дорога життя наповнюється вагомими успіхами, повагою людей, радісними подіями та звершеннями. Хай Бог береже Вас і Вашу родину, дарує здоров’я, щастя, достаток, мир, любов!