ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

24.08.2023 07:51

24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави. Ця знаменна дата в історії нашої країни втілила в собі віковічне прагнення українців до свободи та самовизначення. З того часу весь український народ відзначає державне свято – День Незалежності.  

Сьогодні Україна переживає найскладніший період з моменту здобуття своєї незалежності.  Вже більше дев’яти років  триває героїчна боротьба нашого народу з окупантами. Ворог прагне знищити країну, проте у російських загарбників нічого не вийде, бо ми, українці, завжди були волелюбними та незламними. І перемога обов’язково буде за нами!

Колектив Південно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства вітає з Днем Незалежності та бажає якнайшвидшої перемоги і мирного життя в нашій країні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах й впевнені у власних силах! І спасибі величезне нашим воїнам, що можемо святкувати це свято. Слава Україні!