Підготовка до боротьби з вогнем: навчання з гасіння умовної лісової пожежі

28.04.2023 15:51

Численні пожежі у природних екосистемах щороку завдають значної шкоди, в першу чергу навколишньому середовищу та громадянам. Аби зменшити кількість випадків лісових пожеж, особливо під час пожежонебезпечного періоду, фахівці ДСНС спільно лісівниками постійно вдосконалюють навички з гасіння лісових пожеж. 

Навчання з ліквідації пожежі є необхідними, оскільки вони дозволяють підвищити рівень компетентності працівників у сфері протипожежної безпеки, дати їм знання і практичні навички щодо заходів, необхідних для запобігання та ліквідації лісових пожеж.

27 квітня, на території філії Шепетівське лісове господарство ДСНС України у Хмельницькій області, Подільський лісовий офіс, Південно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського та інші лісокористувачі Шепетівського району, провели тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. 

Тренувалися гасити загоряння різними методами – за допомогою ранцевих оприскувачів, трактора з плугом для оборювання крайки лісової пожежі, пожежно-рятувальних автомобілів та модуля. 

Навчання покликані підвищити спроможність підрозділів ДСНС та лісових господарств до оперативного та чіткого реагування на пожежі в лісових масивах і посилити взаємодію між оперативними службами.