29 серпня 2022 року відбулася виробнича нарада Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо діяльності підприємств управління за 7 місяців 2022 року

Автор:  Прес-служба ТОУЛМГ
30.08.2022 10:47
Загальні новини
29 серпня 2022 року відбулася виробнича нарада Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо діяльності підприємств управління за 7 місяців 2022 року. На нараду були запрошені, апарат Управління, директори підприємств, головні інженера, головні лісничі. 
        Основні питання стосувалися: 
  • стану оформлення правовстановлюючих документів на землі лісогосподарського призначення;  
  • основних показників фінансово - господарської діяльності підприємств управління ; 
  • використання лісосировинних ресурсів підприємствами управління;
  • допомога Збройним силам України.
Перший заступник начальника управління Приймачук І.М. доповів про стан використання земель лісогосподарського призначення підприємствами Тернопільського ОУЛМГ; стан оформлення правовстановлюючих документів на землі лісогосподарського призначення по кожному підприємству; наголосив про  необхідність активізувати роботи з оформлення речових прав на землі, що надані в користування лісогосподарським підприємствам.  Начальник відділу лісових ресурсів та економіки  Гуриш Є. Я. у своєму виступі поінформував про використання лісосировинних ресурсів підприємствами Тернопільського  ОУЛМГ , а саме проаналізував заготівлю деревини від всіх рубок, реалізацію деревини та наголосив на проблемі забезпечення населення дровами паливними.       Заступник начальника відділу лісових ресурсів та економіки управління Псарюк М. І. детально проаналізувала фінансово – виробничі показники діяльності підприємств Тернопільського ОУЛМГ та в цілому по управліннях за підсумками колегії Держлісагенства.  Начальник управління Золотий П. С. звернув увагу керівників підприємств на виконання завдання протоколу трьохсторонньої наради Державного агентства лісових ресурсів України, Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства та Тернопільської обласної військової адміністрації, а саме щодо забезпечення лісгоспами пожежного інвентар’я; поновлення старих та будівництво нових рекреаційних об’єктів; стан процесу ліквідації підприємств, які припинили свою діяльність та терміни зняття їх з реєстрації; нагололосив забезпечити вжиття заходів щодо проведення інвентаризації самозалісених ділянок в зоні діяльності підприємств спільно з територіальними органами Держгеокадастру та органами місцевого самоврядування в розрізі ОТГ, з метою підготовки клопотань до органів місцевого самоврядування щодо віднесення відповідних земельних ділянок до самозалісених.  Але і забезпечення  збройних сил України залишається основним завданням лісівників Тернопільщини.