28 липня Україна вперше відзначає День Державності

Автор:  Прес-служба ТОУЛМГ
28.07.2022 14:44
Загальні новини
28 липня Україна вперше відзначає День Державності                                          
Любімо нашу землю, плекаймо Україну, її незалежність, її державність у наших серцях, і тоді посягання зовнішніх та внутрішніх ворогів будуть марними, бо матимемо чіткий орієнтир, який заздалегідь визначить і покаже нам, хто є хто. Бо державність починається не з дати в календарі, вона бере початок у серці кожного з нас. Сьогодні, як і багато років тому, ми любимо свою країну, ми готові дати відсіч навіть найлютішому ворогу і ми будемо боротись за свою мрію — сильну, вільну, незалежну державу!
Працівники Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства відзначили День Української Державності, поклали квіти до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, взяли участь в урочистих заходах з нагоди дня святкування Української Державності.
Ми, лісівники Тернопільщини, щоденно працюємо задля мирного майбутнього нашої незалежної держави, плекаємо ліси, волонтеримо, захищаємо свободу Украни. Ми згуртовані, незламні й сильні у своєму прагненні зберегти та примножити українські ліси.
Поряд з професійною майстерністю ми впевнено демонструємо незламність українського духу, державницький підхід до справи та віру в нашу спільну Перемогу!
Все буде Україна! З Днем Української Державності!