7 червня 2026 року Південно-Західним міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства за участю заступника начальника управління Володимира Пилипюка, представників управління з питань ветеранської політики Чернівецької обласної військової адміністрації на чолі з Валерієм Вівчарюком, голови Чернівецької обласної організації УТМР Юрія Ткачука та користувачів мисливських угідь Чернівецької області проведено зустріч-нараду з ветеранами та демобілізованими військовослужбовцями Збройних Сил України.
Під час наради обговорено шляхи налагодження співпраці з ветеранськими організаціями, можливості залучення ветеранів та демобілізованих військовослужбовців до роботи й співпрації і у сфері мисливського господарства, а також питання їхньої підтримки.