Привітання до дня працівника лісу.

15.09.2023 11:24

Шановні лісівники, працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівника лісу!

 Сьогодні, в нашому суспільстві важливість професії лісівника надзвичайно велика, але ми точно знаємо, що і лісівнича професія, і самі лісівники, які сьогодні зі зброєю в руках відвойовують мир на нашій землі, садять ліс, ліквідовують пожежі, ведуть боротьбу з браконьєрами і шкідниками лісу, заслуговують глибокої поваги суспільства.

Ліс є одним із найцінніших дарів природи і дбайливе ставлення до лісу є  не лише обов’язком лісівників, а й кожного свідомого громадянина. Тому, з нагоди професійного свята, дякую всім працівникам лісової галузі, які вболівають за свою справу і сумлінно виконують свої обов’язки,  ветеранам галузі, які все своє життя присвятили лісу, а також всім хто переймається долею лісового господарства і просто береже і любить ліс. І звичайно, величезна подяка нашим захисникам і захисницям, за те що ми  маємо змогу продовжувати працювати та допомагати ЗСУ.

Бажаю усім міцного здоров’я, благополуччя, радості, достатку, нових успіхів та досягнень, впевненості у майбутньому і найголовніше – скорішої перемоги над ворогом. Усе буде Україна!

 

З повагою та за дорученням

колективу Південно-Західного

міжрегіонального управління,

        

             Начальник                                                      Олег ЯРЕМКО