Відбулася підсумкова колегія Тернопільсього ОУЛМГ

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
16.12.2020 14:33
Загальні новини
Вчора, 15 грудня 2020 року в Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника  управління Олега Яремка, першого заступника Івана Приймачука та заступника Любомира Нички відбулося підсумкове засідання колегії по господарсько-фінансовій діяльності за 11 місяців 2020 року. 
У ньому взяли участь директори підприємств, головні лісничі, головні інженери, головні економісти,головні бухгалтери та праціника апарату управління. 
Початок засідання колегії розпочався з приємного. Начальник управління нагородив директора державного підприємства "Бережанське лісомисливське господарство" Левчука Олександра Петровича "Почесною грамотою Верховної Ради України" за сумлінну працю та високий професіоналізм.
Далі було доведено до відома наказ Державного агентства лісових ресурсів України про  звільнення тимчасово виконуючого обов'язки державного підприємства "Тернопільське лісове господарство" Прокіпчука Руслана Михайловича.                                                                                                                                                                             
На порядок денний було винесено ряд важливих питань. Взято до уваги результати перевірки осінньої ревізії лісових обходів (майстерських дільниць). Ознайомилися із станом кадрової та юридичної роботи, а також щодо виплат і нарахувань по заробітній платі, платежів до бюджетів всіх рівнів та державних цільових фондів.                                                           
В ході перевірки щодо проведення лісокультурних робіт та стану лісовідновлення в ДП "Кременецький лісгосп" та ДП "Тернопільський лісгоп"   відмічено забезпечення виконання основних завдань по відновленню лісів.
                                                                                                          Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ