Відбулася друга лісовпорядна нарада

30.05.2024 13:52

24 травня в режимі Zoom-конференції відбулася друга лісовпорядна нарада в якій взяли участь перший заступник Південно-Західного міжрегіонального УЛМГ Лукомський О.О., директор Подільського лісового офісу ДП «Ліси України» Гончар В.Б., начальник управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА Білоконь М.В., директор філії «Берегометське лісомисливське господарство» Приказка Р.В., начальник Київської лісовпорядної експедиції Кравчук М.Ф. та інші.

Учасники заслухали доповідь начальника лісовпорядної партії Веремчука М.В. з розгляду  основних положень проєкту організації та розвитку лісового господарства філії «Берегометське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України», складеного за матеріалами лісовпорядкування 2022 - 2023 рр. Київською лісовпорядною експедицією ВО «Укрдержліспроект».

За результатами аналізу лісогосподарської діяльності було зроблено певні позитивні висновки :

-  ведення лісового господарства здійснюється відповідно до проєкту лісовпорядкування та діючих нормативних документів;

- своєчасно проводиться лісовідновлення зрубів та проведення відповідних заходів по лісовідновленню;

-   ведення лісового господарства здійснюється згідно з вимогами стандартів лісової сертифікації забезпечуючи безперервне і раціональне використання лісових ресурсів;

- планові завдання виконуються практично у всіх видах господарської діяльності;

-    здійснюється будівництво нових доріг.

Серед зауважень було зазначено, що правовстановлюючі документи на постійне користування землею були виготовлені не на всю територію лісового господарства і також є потреба в  заміні частини квартальних стовпів.

В підсумку, зважаючи на позитивні зміни в динаміці лісового фонду та відсутність системних недоліків у веденні лісового господарства, господарську діяльність філії «Берегометське лісомисливське господарство»  за проєктний період слід вважати задовільною.

Окрім цього, під час наради ухвалили рішення про подання для затвердження наступні основні положення і заходи проєкту організації та розвитку лісового господарства на 2023 - 2032 рр.