Створюємо нові ліси

14.04.2022 21:45

   Наші лісівники працюють  в умовах воєнного стану і  своєю працею підтримують економіку нашої рідної країни, у якій йде війна.

   Весняна посадка лісових культур – це основа майбутнього лісу.     Весна для працівників лісового господарства відповідальний і насичений період.

  Лісничий Вишнівецького лісництва Андрій Горохівський  наголосив: ”Наш лісгосп повністю забезпечений посадковим матеріалом, погодні умови посприяли і весняна лісокультурна кампанія у нашому лісництві  завершилась. Нами висаджено лісові культури на площі 16,3 га.”

   Сьогодні  усі працівники Вишнівецького лісництва створювали нові ліси. Усього було висаджено приблизно16 тисяч сіянців дуба звичайного та сосни звичайної.

    До посадки долучились жителі села Залісці на чолі з старостою Галиною Формазюк та вимушені переселенці із Східної та Північної частин України.  Відтак, спільними зусиллями посадка дерев пройшла успішно.

    Андрій Андрійович  подякував усім за допомогу, адже попрацювали усі добре : “ Ми впевнені, що посаджені деревця, через десяток років перетворяться у молодий ліс, який буде приносити користь мирній  нашій Україні.    Разом ми - сильні! Слава Україні! Героям слава!”     Автор Галина   Павловська