Байківці долучилися до акції "Створюємо ліси разом!"

02.10.2021 23:45
Стартувала акція «Створюємо ліси разом», загідно програми  Президента України Володимира Зеленського  “Зелена країна", що передбачає в найближчі три роки висадити в Україні 1 млрд дерев. 
Тернопільське обласне лісомисливське господарство спільно з представниками Байковецької об’єднаної територіальної громади розпочали висадку дерев у рамках даної екоініціативи.
До проведення акції " Посади дерево миру", що відбулася 1 жовтня, активно долучилися Байковецький сільський голова Анатолій Кулик, спеціаліст Відділу освіти Байковецької сільської ради Тетяна Лазар, сільський староста Ярослав Гоч, головний спеціаліст відділу лісовідновлення і лісорозведення Тернопільського управління лісового та мисливського господарства Надія Козацька. 
Заходи з озеленення проходили на території Соборненської гімназії імені Володимира Гарматія, яку тепер прикрашатимуть 23 дерева ялини звичайної, 15 дерев сосни, 21 кущ ялівцю козацького.  
Добру справу підтримав також колектив та учні навчального закладу, які мали гарну нагоду вчитися не лише з підручників, але і на практиці потоваришувати з природою.
Посадити своє дерево, збільшити лісистість України  -  завдання кожного українця!
Приєднуйтеся до екоініціативи!