Рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством

Автор:  Прес-служба ТОУЛМГ
16.08.2022 09:48
Загальні новини
Працівники лісової охорони з працівниками поліції постійно здійснюють рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством. 
Постійні рейди проводять з метою виявлення мисливців, які полюють , незважаючи на заборону Тернопільської обласної державної адміністрації  №74 від  21 липня 2022 року  про те, що на період ведення воєнного стану заборонено відкриття сезону полювання на території мисливських угідь області.
В зв’язку з цим користувачами та власниками мисливських угідь всіх форм власності спільно із працівниками державної лісової охорони  визначені  відповідальні особи, які здійснюватимуть невідкладні охоронні та біотехнічні заходи з ведення мисливського господарства.  Проведення комплексу заходів  буде узгоджуватися  з командирами військових частин підрозділів Сил територіальної оборони та керівниками органів місцевого самоврядування.
Охорона мисливських угідь буде здійснюватися групами цілодобово, в тому числі під час комендантської години,  із працівниками державної лісової охорони та за згодою із працівниками Національної поліції і підрозділів тероборони, попередньо погодивши маршрути з лісничими на місцях.
Отже, щоб мисливці не втрапили до халепи, лісівники нагадують про необхідність дотримуватись законодавства та не порушувати правил полювання!!!
Адже за незаконне полювання державою передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.