Проведено наради з лісокористувачами Тернопільської та Чернівецької областей

16.11.2023 14:04

10 та 15 листопада 2023 року начальником Південно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Олегом Яремко було проведено наради з представниками комунальних, військових підприємств та представниками філій Подільського лісового офісу ДП «Ліси України»  Тернопільської та Чернівецької областей.

 Основне питання, що розглядалося на цих нарадах, стосувалося видачі та оформлення електронного лісорубного квитка через Єдину екологічну платформу «ЕкоСистема». Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 483 від 12.05.2023 року «Про реалізацію експериментального проекту щодо видачі спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубного квитку) та сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлення з них пиломатеріалів в електронній формі», вже з 17 листопада 2023 року управління буде видавати лише електронні лісорубні квитки.

Спеціалісти лісогосподарського відділу Південно-Західного міжрегіонального УЛМГ вже налагодили роботу по видачі відповідних дозвільних документів для отримання електронного лісорубного квитка і на сьогодні вже опрацьовано 19 заявок від філій Подільського лісового офісу ДП «Ліси України» і видано 6 електронних лісорубних квитків.

Та незважаючи на це, в лісокористувачів виникає ще багато питань, які стосуються оформлення та подання дозвільних документів. Саме тому, для обговорення та вирішення таких та інших  проблемних питань, Південно-Західним міжрегіональним УЛМГ проводяться виробничі наради з залученням інших лісокористувачів.