Нові насадження у Скала-Подільському лісництві

18.10.2021 08:41
З 1 жовтня стартувала всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»  у рамках програми Президента «Зелена країна» заходи якої триватимуть до 30 листопада 2021 року . 
В рамках акції ДП «Чортківське лісове господарство» запланувало низку заходів з лісорозведення, лісовідновлення, озеленення населених пунктів та закладів соціальної сфери. Підприємством планується провести відтворення лісів на площі 60 га з них лісовідновлення складає 10 га, лісорозведення (нові ліси) 50 га. планується висадити близько 200 тис. молодих дерев.
Перейняло естафету масштабної акції з висадки дерев «Створюємо ліси разом» Скала-Подільське лісництво на території якого було посаджено 2,5 га нових лісів та 5,2 га лісовідновлення, за участі лісничого Гайовського Володимира Івановича, місцевого населення, лісової охорони і працівників лісництва. Висадили 6050  саджанців дуба звичайного з закритою кореневою системою та 7083 модрини європейської. Висадка саджанців це тільки перша сходинка у створенні високопродуктивного та біологічно стійкого лісового масиву.
Запрошуємо кожного жителя району, учнівську і студентську молодь, представників органів влади та всіх бажаючих приєднатися до масштабної еко-ініціативи «Зелена країна» на сайті zelenakraina.gov.ua , на якому також можна слідкувати за ходом висадки дерев по регіонах. Під час висадки лісівники надають садивний матеріал і проводять майстер-клас по садінню лісу. 
Довідково: Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна-30. Екологія», який відбувся у червні 2021 року, підписав Указ про старт проекту «Зелена країна», з метою збільшення площі лісів країни, для цього в найближчі три роки потрібно висадити 1 мільярд дерев.