Навчання з охорони праці

20.01.2022 16:42

У державному підприємстві «Кременецьке лісове господарство» проводиться навчання з охорони праці відповідно до затвердженого плану-графіку . В процесі навчання працівники вивчають законодавчі аспекти з питань охорони праці та діючі на підприємстві нормативно-правові акти.

Наказом по підприємству створено постійно-діючу кваліфікаційну комісію , члени якої пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці при Укрцентркадриліс.

Навчання проводились за участі страхового експерта ВДФССУ в Кременецькому районі Олега Казимировича.

Кваліфікаційній комісії лісгоспу доручено провести навчання по 16-год. програмі і перевірку знань з питань ОП, та по 16- год. програмі з пожежно-технічного мінімуму з працівниками підприємства.

«Контроль за безпекою роботи праці – обов’язок кожного керівника. В процесі навчання працівники вивчають законодавчі аспекти з питань охорони праці та діючі на підприємстві нормативно-правові акти. Завдання для всіх єдині: обов’язок адміністрації – створення належних умов праці, а працівників – недопущення виробничого травматизму – кожен несе свою міру відповідальності», – говорить директор підприємства Павло Штиник.

Інженер з охорони праці Микола Саланда розповів про охорону праці на підприємстві. Так, організовано кваліфікований нагляд за виконанням робіт та експлуатацією об’єктів з підвищеною небезпекою. Розроблено інструкції з охорони праці та інші нормативні акти , які діють в межах підприємства. Проведено інструктажі з охорони праці, також усім працівникам видано інструкції з охорони праці під розписку.

Після закінчення навчання комісією буде проведено перевірку знань усіх працівників підприємства.