На завершені технічне приймання лісокультурних робіт

12.05.2022 09:48

  Відповідно до наказу ДП ”Кременецький лісгосп” №63 від 27.04.2022 р.  для проведення технічного приймання лісокультурних робіт весни 2022 року було створено комісію в складі: голова комісії   головний лісничий Сергій Колінчук, члени комісії головний бухгалтер Леся Грушицька  та інженер лісових культур Ірина  Демчук.

    Для здійснення безпосередньої прийомки лісокультурних робіт по лісництвах було створено підкомісії.  Згідно до вказівок по технічній прийомці лісокультурних робіт залучені лісничі, помічники лісничих, лісники. Технічне приймання проводиться відповідно до Інструкції з проектування, технічного приймання, обліку та оцінки якості лісокультурних об’єктів затверджених Держкомлісгоспом України (№ 260 від. 19.08.2010 р.).

     Підкомісії проводять технічну прийомку лісових культур, захисних насаджень на землях лісового фонду та на новоприйнятих землях, посівів у розсадниках, посадку шкілок, плантацій весни 2022 року. Наші лісівники в умовах воєнного стану працюють чітко, злагоджено, створюють ліси і підтримують державу.

    Наша сила – в єдності, працелюбності і незламності! Віримо в перемогу!    Слава Україні! Героям Слава ! Слава ЗСУ!     На фото  технічне приймання лісових культур посадка модрини європейської квартал 22 виділ 20,1 на площі 3 га, посів жолудя квартал 28 виділ 11 площа 2,6 га  Вишнівецького лісництва та посів жолудя квартал 46 виділ 18,1 площа 1 га Ланівецького лісництва.