Лісівники Тернопільщини відзначили професійне свято

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
19.09.2020 11:42
Загальні новини
 

Для лісівників Тернопільщини вже стало доброю традицією напередодні професійного свята - Дня працівника лісу, приїжджати до Марійського духовного центру, що в селі Зарваниця, щоб спільно помолитися і подякувати Господу Богу та Пресвятій Богородиці за прожитий лісівничий рік та просити заступництва на наступний рік.

18 вересня 2020 року у соборі Зарваницької Матері Божої відбулася урочиста Свята Літургія. Після Богослужіння митрополит Василій привітав усіх присутніх із професійним святом, висловив щиру подяку, благословив кожного із працівників та подарував іконку Зарваницької Матері Божої на пам’ять.

Також з привітальним словом виступив начальник управління Олег Яремко. Він подякував Високопреосвященному Владиці Василію Семенюку, Всечесним отцям і служителям духовного центру за їхні молитви за здоров'я і добробут лісівників краю і всієї України. Також подякував  працівникам лісогосподарських підприємств за плідну працю, за терпіння і розуміння, за віру в те, що вони спільно роблять добру справу.  Побажав їм та їхнім сім’ям здоров’я, миру, добра, взаємопідтримки, щоб їм завжди і у всьому гараздило, натхнення до праці та нових сил на наступний лісівничий рік.

Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ