ДП "Кременецьке лісове господарство" пропонує новорічні ялинки

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісгосп"
19.11.2020 10:51
Оперативна інформація
Новорічні свята наближаються, а це означає, що вже скоро українці обиратимуть один з головних елементів свята – ялинку. Як правильно це зробити та на що звернути увагу під час вибору:
• вибирайте здорове і свіже дерево (колір ялинових голок повинен бути насичено зеленим, з товщиною стовбура понад 6 см при висоті ялинки 1,5 метра );
• розітріть кілька голок в руках (липкість і аромат);
•проведіть рукою проти росту голок (вони не повинні обсипатися);
• на зрізі не повинно бути темних плям;
• зверніть увагу на симетрію, щоб прикраса ялинки було красивим.
У лісгоспі, лісівники проведуть заготівлю ялинок. До кожної буде прикріплена відповідна наклейка чи бирка зі штрих-кодом і номером, який заноситься в єдину електронну систему обліку деревини і це є свідченням того, що ця ялинка легально заготовлена.
Також можна придбати ялинки в горщиках, адже вони довше простоять і після свят буде можливість висадити їх у відкритий грунт.
Пропонуємо відволіктися від похмурої погоди, статистики захворювань та локдауном вихідного дня і вже подумати про підготовку до зимових свят.
Починаючи з кінця листопада і до січня актуальним та важливим завданням для лісівників буде заготівля святкових деревець.
Підняти собі та близьким настрій, принісши додому спеціально вирощену лісівниками ялинку, – справа приємна, навіть обов’язкова.
ДП "Кременецьке лісове господарство" пропонує новорічні ялинки від 1м і вище для юридичних та фізичних осіб.
Шанувальникам природи пропонуємо ялинку новорічну в горщику. Усіх бажаючих просимо телефонувати за номерами:
0978452233 Сергій Володимирович
0987145711 Петро Олексійович
0679779463 Галина Ігнатівна