Де придбати ялинку від лісівників?

04.12.2023 14:24

Зелена пухнаста ялинка – чи не найголовніший символ новорічно-різдвяних свят. Справжня жива новорічна красуня подобається насамперед своїм незрівнянним хвойним ароматом – запахом свята і дитинства. Завдяки ефірним маслам вічнозелена красуня позитивно впливає на органи дихання та нервову систему. Та насамперед, ялинка – це можливість подарувати нашим дітям відчуття радості і щастя, це привід усміхнутися та зануритися в атмосферу свята.

Для забезпечення всіх бажаючих живими ялинками у Подільському лісовому офісі працюватиме понад 40 торговельних точок. У асортименті - ялина, ялиця та сосна. Деякі філії також реалізовують ялинки у горщиках. За цим посиланням вказані усі адреси та контакти ялинкових ярмарок на Буковині, Хмельниччині та Тернопільщині. https://docs.google.com/.../1oVdaFTSWvTNi3vUHsplewZ.../edit

Купуючи дерево офіційно, ви сплачуєте податки, з яких формується бюджет вашої громади та всієї країни. Тож наголошуємо, на кожній ялинці має бути бирка зі штрих-кодом, а у продавця - документи на рослину. Перевірити легальність можна з телефону через додаток Ялинка.info або через веб-сайт. Потрібно ввести номер з етикетки дерева і сервіс покаже усю необхідну інформацію.

Нагадаємо, новорічні ялинки та сосни заготовляються на спеціальних плантаціях, або ж під час рубок формування і оздоровлення лісів, тому нанесення шкоди екосистемі не буде. Термін вирощування складає 4-8 років. Цей «новорічний врожай» – найбільш швидкостиглий. Адже зазвичай дерева ростуть, у залежності від породи, від 60 років і більше.

Щоб продовжити життя ялинки, і щоб відчуття справжнього свята зберігалося якомога довше, слід дотримуватися деяких порад як зберегти ялинку свіжою :

ü   не рекомендується встановлювати ялинку біля опалювальних приладів;

ü   ялинку потрібно поставити у відро з водою або піском, також у воду можна покласти кілька столових ложок цукру;

ü   час від часу обприскувати ялинку водою.

 

Нехай Ваші свята будуть затишними та чарівними, не зважаючи ні на що!

 

Частину інформації взято зі сторінки Подільський лісовий офіс.