Зелена пухнаста ялинка – чи не найголовніший символ новорічно-різдвяних свят. Справжня жива новорічна красуня подобається насамперед своїм незрівнянним хвойним ароматом – запахом свята і дитинства. Завдяки ефірним маслам вічнозелена красуня позитивно впливає на органи дихання та нервову систему. Та насамперед, ялинка – це можливість подарувати нашим дітям відчуття радості і щастя, це привід усміхнутися та зануритися в атмосферу свята.
Для забезпечення всіх бажаючих живими ялинками у Подільському лісовому офісі працюватиме понад 40 торговельних точок. У асортименті - ялина, ялиця та сосна. Деякі філії також реалізовують ялинки у горщиках. За цим посиланням вказані усі адреси та контакти ялинкових ярмарок на Буковині, Хмельниччині та Тернопільщині. https://docs.google.com/.../1oVdaFTSWvTNi3vUHsplewZ.../edit
Купуючи дерево офіційно, ви сплачуєте податки, з яких формується бюджет вашої громади та всієї країни. Тож наголошуємо, на кожній ялинці має бути бирка зі штрих-кодом, а у продавця - документи на рослину. Перевірити легальність можна з телефону через додаток Ялинка.info або через веб-сайт. Потрібно ввести номер з етикетки дерева і сервіс покаже усю необхідну інформацію.
Нагадаємо, новорічні ялинки та сосни заготовляються на спеціальних плантаціях, або ж під час рубок формування і оздоровлення лісів, тому нанесення шкоди екосистемі не буде. Термін вирощування складає 4-8 років. Цей «новорічний врожай» – найбільш швидкостиглий. Адже зазвичай дерева ростуть, у залежності від породи, від 60 років і більше.
Щоб продовжити життя ялинки, і щоб відчуття справжнього свята зберігалося якомога довше, слід дотримуватися деяких порад як зберегти ялинку свіжою :
ü не рекомендується встановлювати ялинку біля опалювальних приладів;
ü ялинку потрібно поставити у відро з водою або піском, також у воду можна покласти кілька столових ложок цукру;
ü час від часу обприскувати ялинку водою.
Нехай Ваші свята будуть затишними та чарівними, не зважаючи ні на що!
Частину інформації взято зі сторінки Подільський лісовий офіс.